KONUŞMAM ÇALIŞIRIM

 

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, seçim sonrası ortamı değerlendirdi. Şahin ilçemiz hizmet bekliyor. Konuşma zamanı değil" dedi
Başkan Şahin, seçimlerin ardından ortaya çıkan tablonun tüm Türkiye'de istikrara işaret ettiğini ve kalkınma yolunun açıldığını söyledi. Şahin, "Artık tüm enerjimizi vakit kaybetmeden Aksu'ya vermeliyiz" diye konuştu.  "Bundan sonra, el birliği ile ülkemiz ve ilçemiz için neler yapabileceğimizi düşünmenin zamanıdır. Hep birlikte ve ortak bir enerji ile Aksu için çalışalım. Bizden sonraki nesillere daha kalkınmış bir Aksu armağan edelim. Ekonomik, sosyal ve kültürel açıdan gelişmiş bir Aksu'nun ilk işaretleri alınıyor. Hizmet süremizin sonunda inşallah söz verdiğimiz tüm projeleri gerçekleştirmiş olacağız dedi.

AKSU HİZMET BEKLİYOR

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, "Bizi tanıyanlar iyi bilir, konuşmak yerine çalışmayı tercih ederiz. Onun bunun lafına bu hizmete talip olduk" diyerek şunları söyledi.
“İlçemiz hizmet bekliyor,konuşma zamanı değil. Polemikle geçirecek boş zamanımız yok. Aksu hizmet bekliyor. Önümüzdeki dönemde ülke genelinde olduğu gibi Aksu'da da yeni projeleri devreye sokmayı hedefliyoruz.

HAYIR DUA’SI YETERLİ

Önümüzdeki süreçte kalkınma hamlesinin önünü kesmeye niyetlenecek çabalar da olacağına işaret eden Başkan Şahin şunları söyledi: "Katıldığım tüm etkinliklerde şunu söylerim. Ben uzun konuşmalar yapmayı sevmem. Beni övmelerini de beklemem. Gelecek nesillerin, 'Bizden öncekiler böyle güzel hizmetler yapmış' diyerek hayır duası etmeleri yeterli olur. O yüzden tüm çabamız, Aksu'da taş üstüne bir taş daha koymaktır."

 KALKINMA HAMLELERİ

Göreve gelirken, Aksu’lu hemşerilerine 41 proje vaadinde bulunduklarını dile getiren Belediye Başkanı Halil Şahin, şöyle devam etti: "Aksu'da tarımın çok daha teknolojik ve verimli bir yapıya kavuşturulmasını hedef alarak, tarım alanlarının korunmasını titizlikle savunarak kalkınmayı hedefliyoruz. Mülkiyet sorunlarının en kısa sürede aşılması ile Aksu’muzu süratle ekonomik, sosyal ve kültürel anlamda ileriye taşıyacağız. Çok konuşan değil, çok iş türel kalkınma ile buluşturacağız.

 İLK MEYVELER ALINIYOR

Aksu'da modern bir kent olmanın ilk meyvelerinin alınmaya başlandığını kaydeden Başkan Şahin, hastane, kent meydanı, hükümet yapan bir Belediye Başkanı olarak hatırlanmak istediğini anlatan Şahin, "İnsanlarımızın bizi bu yönümüzle anmaları temennisindeyiz. Allah izin verirse bunu başaracağız" dedi.

Sky Bet by bettingy.com